mr elvis


- только HD качество  

2:8 - MR. SONGMAN - ELVIS IRON GINGER
Загружено 28 ноября 2017
Slovenian singer
3:10 - Elvis Presley VS Mr Gregory - Cant help falling in love (cover)
Загружено 15 августа 2016
3:11 - Elvis Presley VS Mr Gregory - Can't help falling in love (cover)
Загружено 15 августа 2016
4:45 - Mr Elvis - Freedom (Official Video HD)
Загружено 7 августа 2016
Mr- Elvis Freedom (Oficial Video HD)https://>Rep 1 Gabim jam nuk e mohoj Parja e piset me mashtrojNe fillim mu duk si film Por dhe filmi,shpejt mbarojCdo gje per rreth po me duket ziSpo e njoh me vehten, e jo me ty E di do e vuaj kte denimVec mos me shihni me percmimUrrejtje ne zemer shume po shtini E meshire per mu , ju hic spo kiniVall pse kaq ,keq per mu Ne te zeze kjo jete , me qenka shkruValle pse po me ndodhe kjo muRinine ne burg per me e
1:19 - Happy 81th Birthday Mr.Elvis Aron Presley
Загружено 9 января 2016
Nice to know you're still alive and at home !!
2:56 - [MR Removed] AOA - Elvis
Загружено 8 мая 2015
3:10 - Mr. Elvis
Загружено 31 марта 2015
2:9 - Elvis Mr. Songman
Загружено 1 октября 2014
3:23 - Qemal Stafasani & Mr Elvis & Flori Nazifi. Te Kam Ne Zemer 2012
Загружено 7 апреля 2014
Qemal Stafasani - Feat - Mr Elvis - Te Kam Ne Zemer - New Video Hd - 2011
3:59 - Elvis...Please Mr. Jailer
Загружено 7 марта 2014
2:41 - Elvis - Sweet Suede (Mr Sakitumi & The Grrrl remix)
Загружено 5 марта 2014
https:///intelligentelectromusic
3:45 - Mr Elvis ft Er Bass ft Baba L1 ft Gazu - Cu Boka - (Official Video HD)
Загружено 2 января 2014
3:4 - MR ELVIS - SA MIRE PO TE RRINKAN XHINKSET
Загружено 21 декабря 2013
3:21 - (MR Removed) AOA (Ace Of Angel) - Elvis (Black + White Version)
Загружено 2 ноября 2013
# Jimin's voice so cute ^^ Overall, good for debut.# Do not rip and Re-upload# BTW, this MR Removed is abit weird bcuz there is was performance.
3:35 - Elvis Presley~ Mr. Songman Take ONE.Series
Загружено 16 июля 2013
From my Take ONE Series this is take 1 of Mr. Songman.
4:23 - Mr Elvis - Kur Ke ,DHe Kur Ske Pare
Загружено 24 марта 2013
4:39 - Ervis Bici .ft. Mr Elvis - Aman Aman
Загружено 6 апреля 2012
producted by - HDMedia Production Video .durres-albania...by - DON ENIO
3:36 - Mr Darwin was right (feat). Jelka - Unchanained Melody ( Elvis Cover)
Загружено 16 сентября 2011

Интересное в онлайне